פירסינג וקעקועים בתל אביב

 

תחום הקעקועים והפירסינג, נחשב בזמנו לתרבות שוליים. היום תחום זה הפך להיות פופולרי ביותר, במיוחד בקרב אנשים מגיל 15-40. יש כאלה שמכורים לדבר ומבצעים הרבה קעקועים או פירסינג בגופם. אחת הערים הידועות ביותר בארץ, אשר שם ניתן למצוא המון בתי סטודיו המבצעים את שני הדברים יחד, כך שאם החלטתם על כך, כדאי כי תבצעו פירסינג וקעקועים בתל אביב. מי שמעוניין לעשות סיבוב, בכדי למצוא בתי סטודיו שבהם מקעקעים ואף ניתן לבצע פירסינג, כדאי שיסתובב במקומות המרכזיים בעיר. מקומות אלה, הם מעניינים אפילו להעביר בהם כמה שעות, רק בגלל הטיפוסים המעניינים שמגיעים לסטודיו מסוג זה.

הריכוז הגבוה ביותר בארץ של בתי סטודיו לפירסינג וקעקועים

כולנו כבר יודעים, כי הריכוז הגבוה ביותר של בתי סטודיו שמבצעים בהם פירסינג וקעקועים, הוא תל אביב. התחרות בעיר זו היא גדולה, אך יש פרנסה בשפע לכולם. לכל מקעקע, יש חדר תצוגה, אשר ניתן לבחור בו את הקעקוע הרצוי, ניתן למצוא עגילים שונים ומגוונים, לכל סוגי הפירסינג וקטלוגים רבים למי שמעוניין לבצע קעקוע. ישנם סוגי פירסינג, המתאימים לנשים ויש לגברים וכן פירסינג המתאים לשני המינים, אותו הדבר, חל גם על הקעקועים. לא לחינם מכנים את תל אביב בשם "בירת הקעקועים", היות והרבה אנשים מרוכזים בעיר זו. חשוב כי תהיה כימיה ביניכם לבין המקעקע, היות ומתבצעת פעולה פולשנית בגופכם ועל המקעקע להבין את תחושתכם ולשבור את הקרח, אם בהומור או אם ביחס מיוחד וסבלני כלפיכם.

 

טווח המחירים של פירסינג וקעקועים

יש טווח שונה למחיר של פירסינג וקעקועים בתל אביב. קעקוע, יכול לעלות בין מאות בודדים של שקלים, לבין אלף ₪ ויותר. גם מחיר הפירסינג אינו אחיד, שכן, הכל תלוי באזור הגוף, בגודל ובמורכבות הפירסינג או הקעקוע. ישנם קעקועים למשל, אשר עשויים לארוך כמה שעות . יש לדעת, כי הקעקוע או הפירסינג, ילווה אתכם לכמה שנים ולכן, לא כדאי לחסוך במחיר. ביצוע של השוואת מחירים בכמה בתי סטודיו בעיר תל אביב, תקנה לכם תמונה ברורה של המחירים השונים של קעקועים ופירסינג בתל אביב, כדאי לבצע במורנו קעקועים בעיר תל אביב. מדובר על אמן פירסינג וקעקועים העובד כבר 25 שנה בתחום. לפגישה יש להתקשר: .03-5252272

 

מאמרים נוספים

קעקועים קטנים

קרא עוד

קעקועים ליד

קרא עוד

קעקוע שרוול

קרא עוד