איך מתחיל להתקעקע?

בגלל שלכולם יש קעקוע וגם לכם התחשק לקעקע משהו עדין עם הרבה מסר, אולי כדאי כי בהתחלה תראו את הקעקוע באמצעות קעקועים זמניים. תוכלו להחליט אם תהיו מוכנים לבצע tattoo קעקועים, כך שיישארו קבועים על גופכם. לפעמים אתם מקנאים בתעוזה של חברים או חברות שכבר התרגלו לקעקועים וממש היו מכורים אליהם, אך שלב זה מגיע בסופו של דבר, לאחר שמחלימים מהקעקוע וכבר חולמים על קעקוע שני, איך הוא יהיה והיכן הוא ימוקם. כדאי תמיד למצוא את הקעקועים המיוחדים שלבטח יתאימו לאופי ולהלך המחשבה שלכם שכן, קעקועים, אומרים הרבה על כל אחד מאתנו.ישנם מגון קעקועים לנשים וגברים, כך שכל אחד יכול למצוא משהו שהוא מתחבר אליו.

להגיע כבר עם רעיון לקעקוע

רבים מגיעים עם רעיון משלהם לקעקוע, או שכבר יודעים איזה קעקוע לצייר על גופם, מה שמקצר המון את זמן ההמתנה, או הבחירה. יש כאלה שהם עוצמתיים ואת זה ניתן לראות באמצעות בעלי החיים שהם מקעקעים על גופם, כגון נשר, נחש, דרקון, זאב וכדומה. ניתן להצליל או לצבוע את בעלי החיים בגוונים שיקנו להם מראה חי יותר ומיוחד. גם קעקועי תלת ממד שהם הדבר הכי חם היום בשוק הקעקועים, ניתן כבר למצוא בקרב הרבה בתי סטודיו קעקועים בתל אביב ובשאר הערים בארץ. האמת היא שכמעט אין עיר בארץ אפילו מהרחוקות ביותר שאין בה סטודיו לקעקועים ותמיד יש למקעקע עבודה בשפע., במיוחד אם הוא כשרוני ומחזיק נכון את בית העסק שלו, כמו דאגה לניקיון, חיטוי ומראה מצוחצח של סטודיו, מה שמקנה את הרושם הראשוני והחיובי בקרב כל הלקוחות שאינם מעוניינים לסכן את בריאותם. זה ממש כמו להגיע לרופא שהמליצו לכם עליו וכבר תתרשמו מהקליניקה והיחס שלו.

לאחר הקעקוע הראשון יוסר מכם חשש

אם עד היום היה בכם פחד מפני tattoo קעקועים, במידה ותגיעו למקעקע מיומן ונחמד, תמצאו כי זו ממש חוויה להיות בסטודיו לקעקועים ולבצע את הקעקוע שתמיד חלמתם עליו. כל החשש יוסר מיד מלבכם ואם בחרתם את הזרוע למשל לעשות עלי קעקוע, יהיה לכם הרבה יותר קל.
tattoo קעקועים יש לעשות רק אצל המומחים, מורנו קעקועים ת"א, הינו אחד הסטודיו המבוקשים בעיר תל אביב. מדובר על אמן בעל ניסיון של המון שנים שהגיע מארה"ב. לתיאום: 035252272.

מאמרים נוספים

קעקועים קטנים

קרא עוד

קעקועים ליד

קרא עוד

קעקוע שרוול

קרא עוד