איתור סקיצת החלומות לקעקוע הבא שלכם

  1. מעטות ההן ההחלטות שבחיים בהן אין אנו נדרשים להשקיע מחשבה, וללא ספק קעקוע אינו נופל תחת קטגוריה זו. ההחלטה לעשות קעקוע היא כזאת המלווה במחשבה רבה, אך באופן מובן גם בחששות לא מבוטלים. במהלך מאמר זה צוות המומחים של פורטל אינקמי יפרוט בפניכם את הכלים בהם בידכם לעשות שימוש, במטרה לקבל את ההחלטה המושכלת ביותר באשר לבחירה במקעקע המתאים עבורכם ביותר:

  2. גלריית קעקועים ברשת: כלי מאוד יעיל לשם קבלת רעיונות יצירתיים לקעקוע הבא שלכם. ברחבי רשת האינטרנט, וכמובן גם באתרי הבית האישיים של המקעקעים, תוכלו בגלריית קעקועים במנעד רחב של סגנונות, גדלים ולכל מקום בגוף.

  3. פגישת היכרות אישית: הדבר המומלץ ביותר לעשות על מנת לבחור במקעקע מומלץ, זה הפועל תחת יד מקצועית ועימו תרגישו בנוח. מומלץ לקבוע פגישת היכרות ותיאום ציפיות במספר מכוני קעקועים לגבם אתם מתלבטים. במהלך הפגישה תשבו אחד-על-אחד עם המקעקע ותזכו לפרוט בפניו את כל שעל לבכם.​

  1. קראו ביקורות: גם אם ראיתם באחת מגלריות הקעקועים שבאתרי הבית של המקעקעים עבודה שמאוד מצאה חן בעינכם, חשוב להשכיל לקרוא ביקורות וחוות דעת מצד לקוחות עבר. חשוב לוודא מעל לכל ספק כי העבודה שאתם רואים היא אכן פרי יצירתו של האמן לגביו אתם מתלבטים. בעוד ניתן לקרוא ביקורות וחוות דעת אשר אמינותן אינה ידועה, כמובן שמומלץ ביותר לשאוף לחוות דעת מצד חברים ומכרים עליהם אתם סומכים.

  2. חשוב ביותר שלא להגיע לידי הבחירה באמן הנבחר על פי נתונים שאינם רלוונטיים, ובפרט – העלות שמציע, שכן הדבר עלול לגרום לנזק במהלך העבודה. על מנת ליהנות מאיכות עבודה גבוהה יש להגיע לידי הבחירה תוך כדי שקלול של מספר רלוונטיים, ובעיקרם איכות העבודה, סטריליות, סגנון התמחות ספציפי, מיקום גיאוגרפי וכמובן חוות דעת וביקורות הנוגעות לו.

  3. צוות המומחים של פורטל אינקמי ישמח לעמוד לשירותכם בכל נקודה ועניין, בכל שלבי המסע בפניו אתם עומדים; החל מאיתור הסקיצה עליה אתם חולמםים, זאת אשר אשר מאפיינת אתכם באופן מלא, ועד לאיתור מושכל של אמן הקעקעוים המתאים לכם ביותר.

מאמרים נוספים

קעקועים קטנים

קרא עוד

קעקועים ליד

קרא עוד

קעקוע שרוול

קרא עוד