איך בוחרים מקעקע?

קעקוע הגוף היא ללא ספק פעולה המחייבת אתכם להקדיש מחשבה רבה, הן לאופי הקעקוע אותו אתם בוחרים לעצמכם, והן לרמת המקעקע שייבצע עבורכם את העבודה. מקעקע מקצועי, הוא ברוב המקרים, אדם המחזיק בלא מעט ניסיון מקצועי, וקהל לקוחות מגוון ונרחב.

מכיוון שברוב המקרים, הציור על הגוף, באמצעות דיו שחור או צבעוני, הינו ציור לכל החיים, מומלץ לקבל את ההחלטה בנוגע לאופי הקעקוע וזהות המקעקע בשיקול דעת. MORENO TATTOO העוסק בענף הקעקועים מזה עשרות שנים, ריכז עבורכם מספר טיפים ועצות שיסייעו גם לכם להתמודד עם השאלה: איך בוחרים מקעקע?

הניסיון מעל הכול!

כמו בכל תחום אחר, הדורש מיומנויות מקצועיות גבוהות, גם בחירת מקעקע חייבת להיעשות על פי הניסיון המקצועי אותו צבר המקעקע לאורך השנים. ככל שהיקף העבודות אשר בוצעו על ידי המקעקע הינו גדול יותר, וכל שעבודותיו מתאפיינות ביותר מורכבויות ביצוע, כך ניסיונו המקצועי נרחב יותר ואיכותי יותר.

בנוסף, מקעקע מקצועי, מיומן ומנוסה, יהיה ברוב המקרים עם קהל מקעקעים גדול יותר, וכך קיימת סבירות גבוהה יותר שתוכלו לקבל המלצות חמות מיותר אנשים בנוגע לאיכויותיו המקצועיות.

דיוק זה לא עניין של טעם…

מקעקע טוב ומוצלח, הינו אדם הקשוב לצרכי הלקוח, ומעל הכול, הינו אדם בעל הסמכה מקצועית, המאפשרת לו לעסוק בתחום הקעקועים. ברוב המקרים, מקעקע טוב אוחז בסטודיו קעקועים המאובזר בכל הציוד המקצועי הנדרש, לרבות, כלים סטריליים ורמת היגיינה גבוהה במיוחד. כמו כן, מקעקע מוסמך יציג בגאון את תעודות ההסמכה ההופכות אותו לכזה.

במידה וגם אתם מתלבטים איך בוחרים מקעקע, אחת הדרכים הטובות ביותר, היא לבצע ביקור במספר בתי סטודיו לקעקועים, לבחון את תעודות ההסמכה התלויות על הקירות, להציץ בתיקי העבודות המונחים במקום, ולשוחח עם קהל הלקוחות הנמצא במקום, או לחילופין, להחליף מספר מילים עם המקעקע עצמו.

זכרו- קעקועי גוף ילוו אתכם לאורך כל החיים, ולכן חשוב לבחור גם באופי הקעקוע הנכון וגם במקעקע המקצועי ביותר.

מאמרים נוספים

קעקועים קטנים

קרא עוד

קעקועים ליד

קרא עוד

קעקוע שרוול

קרא עוד