נקודות למחשבה לפני שעושים Tattoo בת"א

גודל של קעקועים אינו מתאים לכל סוגי האברים בגוף. אם למשל אתם מעוניינים בקעקוע קטן, לא יהיה מתאים שיהיה על הגב, כי אם במקום קטן יותר, כגון העורף, הקרסול, כף יד, חזה בפינה מסוימת, כתף ועד. ציור של קעקוע קטן על הירך, גם לא ייראה. Tattoo ת"א, הוא האזור המרוכז ביותר ששם ניתן למצוא הרבה מכוני קעקועים, הוא האזור המרוכז ביותר ששם ניתן למצוא הרבה בתי סטודיו. יש כאלה שאוהבים קעקועים של דמויות, יש של בעלי חיים, פתגמים, שמות של יקירים, כגון האישה, הבעל, ראשי תיבות של הילדים ועוד. פורטרטים למשל, צריכים מקום גדול יותר, כגון גב, כתף או זרוע. קעקוע גדול, ייראה הרבה יותר מרשים  יש להתחשב בקימורי הגוף, בזמן שאתם חושבים על קעקוע.

להפעיל שיקול דעת לפני החלטה על סוג קעקוע

כולם מכירים בעובדה כי קעקוע, לא ניתן לשנות או להתחרט, היות והוא נמצא על הגוף ואי אפשר להחזיר או לשנות אותו כמו מוצר על המדף. מקעקע שיראה פלומה של שיער או שיער בכלל, על אחד מאזורי הגוף, הוא יגלח את האזור ורק אז יבצע לכם את הקעקוע. חשוב כי לא תהססו להסתייע במקעקע לגבי ייעוץ.מקעקע הוא האדם המתאים ביותר ובעל ניסיון עם הרבה לקוחות מסוגים רבים ומיוחדים של קעקועים. אם אתם מעוניינים בגוונים מיוחדים, אשר באמצעותם הקעקוע שלכם ייראה מיוחד יותר, חפשו מקעקע שיודע ליצור גוונים מיוחדים. למשל קעקוע קטן, יהיה קשה יותר לצבוע עם גווני הדיו של המקעקע, היות ומדובר על שטח קטן או ציור קטן שקשה לצבוע בו פרטים קטנים.

הסרת שיער לפני למראה אסטטי יותר

לבטח תהיו מעוניינים לקעקע  ת"א Tattoo  על העור ולא על השיער. יש כאלה שמסירים שיער באמצעות לייזר, בכדי לא להשתעבד לגילוח, מה שיחזק את שורש השערה. בגלל שכולנו מודעים היום הרבה יותר לאסתטיקה כ גם הקעקועים הם סוג של אסתטיקה, יש לחשוב גם על הגורם הזה . לא כל ציור שמצא חן בעיניכם עשוי להתאים למיקום, יש לשמוע בעצת המקעקע לפני שתתאימו את הקעקוע לאזור מסוים בגופכם. Tattoo ת"א, מבצעים בסטודיו מורנו קעקועים. דוד מורנו, הוא מקעקע בעל ניסיון מעל ל-25 שנה. דוד השתלם ולמד בארה"ב לתיאום.03-5252272

מאמרים נוספים

איפה מומלץ לעשות פירסינג בתל אביב?

קרא עוד

מה הופך קעקוע לסקסי?

קרא עוד

איך בוחרים קעקוע לגבר?

קרא עוד