קעקועים בגני תקווה

מגוון גדול של קעקועים קיימים בארץ ובעולם ולהן הסוגים העיקריים: קעקועים חובבניים, קעקועים מקצועיים, קעקועים רפואיים וקעקועים קוסמטיים.
סקרנים לשמוע אודות כל סוג של קעקוע? מאמר זה הוא בשבילכם! נתחיל…
קעקועים רפואיים: במקרים של מחלות כרוניות או טיפולים שונים נעשים קעקועים רפואיים על מנת ליידע את הרופא במקרה חירום.
קעקועים קוסמטיים: בשנים האחרונות טרנד הגבות באיפור קבוע או מילוי צורת השפתיים או קו האיילינר הולך ומתעצם ואיפור קבוע זה מה שמייחד את הקעקוע הקוסמטי.
קעקועים חובבנים: קעקועים שלא מומלצים כלל! אנשים פרטים המבצעים על עצמם קעקוע ע"י סיכה ודיו – מצב מסוכן לבריאות ויש להמנע מכך כליל!
קעקועים מקצועיים: קעקועים המבוצעים ע"י אמנים מקצועים בעזרת מיכשור מתקדם ביותר וחומרים חדשנים – רק כך מבצעים קעקוע באופן שקול ובריא.
מחפשים קעקועים בגני תקווה? הגעתם למקום הנכון!

קעקועים בגני תקווה – המקעקע מול המקועקע
חוששים לבצע קעקוע אך חולמים על כך שנים? אנחנו יודעים שכמה פתיחות וקבלת מידע רב אודות התהליך מקל על האנשים כדי לקבל את ההחלטה הנכונה, ולכן במאמר זה נשמח להדגיש בפניכם את התהליך בצורה הכי חשופה שיש. קבעתם תור והגעתם לסטודיו – ההתרגשות גדולה ועצומה ואז מתחיל השלב שבו המקעקע פוגש אתכם..
לפני תחילת העבודה על המקעקע לשטוף היטב את ידיו בחומר חיטוי מיוחד (בין לקוח אחד לבא בתור), עליו לנקות את אזור העבודה בעזרת חומר חיטוי אנטי ויראלי (גם את המיכשור, גם את מיטת המטופל וגם את הסביבה הקרובה), המקעקע כעת יוציא את המכשיר והמחט החדשה מתוך אריזה חדשה וסטרילית – מול הלקוח!!! חשוב מאוד!
במידת וקיים צורך המקעקע יגלח את אזור הקעקוע שלכם וינקה בתערובת של מים וסבון מיוחד. ובשעה טובה אפשר להתחיל בפעולת הקעקוע… תתחדשו!

יצירת קעקועים בגני תקווה
איזה קעקוע בא לכם? קעקוע קטן על הכתף? שרוול קעקוע? קעקוע באותיות על הקרסול? שמות הילדים על הזרוע? מגוון רעיונות והצעות לכל אזור בגוף, לנשים וגברים, אז איך מחליטים? הכי חשוב זה להתייעץ עם המקעקע שבחרתם ולדבר איתו בפתיחות יחד תוכלו למצוא את הסקיצה המושלמת לקעקוע שלכם ובאזור המיועד והרצוי.
המקעקע יצייר את הסקיצה שבחרתם על עורכם ע"י סטנסייל – נייר שכפול חדשני המעביר את הקעקוע בצורה קלה ומהירה לעור, ועכשיו שהציור ברור המקעקע יתחיל להשתמש במחט המכשיר על מנת להחדיר את הדיור אל תוך העור. מקצוען אמיתי יודע בדיוק מתי לעצור את המחט על מנת לא להכאיב ללקוח ולא לגרום לדימום מיותר!
אם אתם מעוניינים בקעקועים בגני תקווה, גשו למקום המומלץ ביותר שיש ולא תתחרטו – מורנו קעקועים!

עלינו
חברתנו עוסקת בתחום הקעקועים מזה למעלה 25 שנה, אנו משתמשים בציוד הכי חדשני ויוקרתי שיש על מנת ליצור לכם את הקעקוע המושלם ללא כאב!
אנו מקפידים על סטודיו נקי בכל רגע ורמת סטרליזציה ללא פשרות! הכל נעשה בצורה חשופה מול הלקוח, עם מחטים חדשות, ניקיון יסודי, וחיטוי בין לקוח לקוח.
הגיעו לפגישת ייעוץ והכוונה בסטודיו שלנו וקבלו מגוון טיפים והמלצות שחשוב שתדעו טרם ביצוע הקעקוע. אז אם תמיד חלמתם על פרח קטן בכתף, על שם הילד שלכם באורך הזרוע, או משפט חזק על העורף צרו עמנו קשר במספר 03-5252272 ונשמח לעזור לכם. קעקועים בגני תקווה – זה מורנו קעקועים – המחירים הטובים ביותר בארץ!

מאמרים נוספים

איפה מומלץ לעשות פירסינג בתל אביב?

קרא עוד

מה הופך קעקוע לסקסי?

קרא עוד

איך בוחרים קעקוע לגבר?

קרא עוד